Вітаю Вас, Гість | RSS
Неділя, 23.07.2017, 23:39
ДОСЯГНЕННЯ
Окружний етап олімпіад 2014-2015 навчальний рік
Українська мова та література:
  • Матвійчук Артем, 8 клас, І місце;
  • Горобей Михайло, 9 клас, ІІ місце;
  • Боровик Оксана, 10 клас, І місце;
  • Степанюк Таїса, 11 клас, ІІ місце.

Географія:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, І місце;
  • Боровик Тетяна, 8 клас, ІІ місце;
  • Горобей Михайло, 9 клас, ІІ місце;
  • Боровик Оксана, 10 клас, ІІ місце;
  • Степанюк Таїса, 11 клас, І місце.

Хімія:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, І місце;
  • Горобей Михайло, 9 клас, І місце;
  • Боровик Оксана, 10 клас, ІІ місце;
  • Рибак Юлія, 11 клас, І місце.

Біологія:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, І місце;
  • Горобей Михайло, 9 клас, І місце;
  • Боровик Оксана, 10 клас, ІІ місце;
  • Шапран Інна, 11 клас, ІІ місце.

Історія:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, ІІ місце;
  • Подолянчук Валентин, 9 клас, ІІ місце;
  • Степанюк Таїса, 11 клас, І місце.

Англійська мова:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, ІІ місце;
  • Савчук Артур, 8 клас, І місце;
  • Горобей Михайло, 9 клас, І місце;
  • Люшненко Мирослава, 10 клас, ІІ місце.

Математика:

  • Матвійчук Артем, 8 клас;
  • Подолянчук Валентин, 9 клас;
  • Боровик Оксана, 10 клас;
  • Степанюк Таїса, 11 клас.

Фізика:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, І місце;
  • Горобей Михайло, 9 клас, І місце;
  • Боровик Оксана, 10 клас, ІІ місце.

Астрономія:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, І місце;
  • Горобей Михайло, 9 клас, І місце;
  • Подолянчук Валентин, 9 клас, ІІ місце.

ІКТ

  • Подолянчук Валентин, 9 клас, ІІІ місце,
  • Боровик Оксана, 10 клас, ІІІ місце,
  • Люшненко Мирослава, 10 клас, ІІІ місце.

Результати ІІ етапу (районного) предметних олімпіад у 2014-2015 н.р.:

Українська мова та література:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, ІІІ місце.
  • Горобей Михайло, 9 клас, 9 місце;
  • Боровик Оксана, 10 клас, 7 місце;
  • Степанюк Таїса, 11 клас, 11 місце.

Географія:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, 7 місце;
  • Боровик Тетяна, 8 клас, 9 місце;
  • Горобей Михайло, 9 клас, 12 місце;
  • Боровик Оксана, 10 клас, 5 місце;
  • Степанюк Таїса, 11 клас, 5 місце.

Математика:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, 6-7 місце;
  • Подолянчук Валентин, 9 клас, 12-15 місце;
  • Боровик Оксана, 10 клас, 7-8 місце;
  • Степанюк Таїса, 11 клас, 12 місце.

Фізика:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, 5 місце;
  • Подолянчук Валентин, 9 клас, 4 місце;
  • Боровик Оксана, 10 клас, 5-6 місце.

Історія:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, 6 місце;
  • Подолянчук Валентин, 9 клас, 14 місце;
  • Степанюк Таїса, 11 клас, 5 місце.

Біологія:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, І місце;
  • Боровик Оксана, 10 клас, 12 місце;
  • Шапран Інна, 11 клас, 4 місце.

Астрономія:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, І місце;
  • Подолянчук Валентин, 9 клас, 4 місце.

Англійська мова:

  • Савчук Артур, 8 клас, ІІІ місце;
  • Матвійчук Артем, 8 клас, 9 місце;
  • Люшненко Мирослава, 10 клас, ІІІ місце.

Хімія:

  • Матвійчук Артем, 8 клас, 11 місце;
  • Горобей Михайло, 9 клас, 6 місце;
  • Боровик Оксана, 10 клас, ІІІ місце;
  • Рибак Юлія, 11 клас, 5 місце.

Правознавство:

  • Люшненко Мирослава, 10 клас, ІІ місце;
  • Степанюк Таїсія, 11 клас, 5 місце.

ІІ етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

Матвійчук Артем, 8 клас - 5 місце;

Степанюк Таїса, 11 клас - ІІ місце.

Успішність учнів у розрізі класів за підсумками 2013-2014 н.р.

Призери ІІ туру предметних олімпіад у 2013-14 н.р. стали:

-  Степанюк Таїса учениця  10  класу в номінації "географія" - вчитель  Рибак  В.Л.
та  учень 7 -го  класу -  Матвійчук  Артем - номінація  "астрономія"
та  традиційно  призерами  районної  спартакіади  школярів  стала  волейбольна  команда  дівчат в складі:
- Некрашевич  Дарії;
- Шапран  Інни;
- Рибак  Юлії;
- Іржик  Каті;
- Боровик  Оксани;
- Майструк  Ольги
Щиро  вівтаємо  переможців  та зичимо  нових успіхів  та перемог!
 
 
 
Переможцями районних олімпіад у 2010-2011 н.р. стали:
Подолянчук Дмитро, 8 клас - історія
Костюк Тетяна, 8 клас - географія
Скрипнюк Марія, 9 клас - фізика

Призерами стали:
Скрипнюк Альона, 9 клас - географія
Подолянчук Дмитро, 8 клас - географія, хімія
Деркач Богдан, 8 клас - математика, хімія
Скрипнюк Марія, 9 клас - математика, хімія
Рибак Катерина, 10 клас - україська мова, зарубіжна література

У районних предметних олімпіадах серед учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2011-2012 н.р. учні показали наступні результати:
1 місце - астрономія - 10 клас
2 місце - географія - 10 клас
4 місце - хімія - 10 клас
4 місце - астрономія - 11 клас

За результатами районної спартакіади школярів волейбольна команда дівчат посіла ІІ місце
 
У 2012-2013  навчальному  році призерами  райщнних  олімпіад  стали такі учні:
2 місце - астрономія 10  клас - Брицов  Дмитро;
2  місце - астрономія  11 клас - Подолянчук  Дмитро;
2 місце -трудове  навчання 11 клас - Подолянчук  Дмитро
2 місце - географія 9 клас -  Степанюк  Таїса
 
І  традиційно ІІ  місце  в районі виборола  волейбольна  команда  дівчат
Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2017 | Хостинг від uCoz