Вітаю Вас, Гість | RSS
Четвер, 02.02.2023, 01:49

Аудіокниги – це література, але не в текстовому, а в звуковому варіанті. Зазвичай аудіокнига зберігається на CD або DVD і складається з декількох десятків звукових файлів у форматі MP3, начитаних професійними акторами (рідше – автором). У середньому 300-350 сторінок звичайної книги зіставимо з 9-11 годинами звучання аудіокниги. Формат CDA – універсальний і читається будь-яким програвачем, але його недолік – це обсяг (одна книга вміщається на трьох і більше CD); Формат MP3 вигідно відрізняється компактністю і якістю звуку, однак деякі програвачі не підтримують його.

Для чого потрібна звукова книга, якщо є звичайна?

Є дві причини появи звукових книг.

По-перше, для читання звичайної книги потрібні більш-менш комфортні умови, гарний зір, освітленість, а звукові книги можна слухати практично в будь-яких умовах:

·         під час зарядки, сніданку, прогулянки

·         по дорозі на роботу і з роботи, в громадському транспорті

·         під час занять домашнім господарством

·         у автомобілі (особливо під час очікувань, в пробках,під час подорожі)

По-друге, гарне виконання може донести такі нюанси книги, на які не звертається увага при читанні. Іноді прочитати книгу або послухати, як читають актори, відрізняються так само, як читання нот від живого виконання твору музикантом.

До вашої уваги веб-сайти, на яких можна скачати різні за стилем та тематикою, а також для будь-якої аудиторії аудіокниги.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2023 | Хостинг від uCoz