Вітаю Вас, Гість | RSS
П`ятниця, 14.06.2024, 04:52

"Найкращий читач району"

Вже стало гарною традицією приймати участь у конкурсі дитячого читання «Найкращий читач району», який проводиться з метою заохочення учнів до самостійного читання, виховання читацької культури дітей, розвитку духовних орієнтацій та естетичних потреб особистості.

Цьогоріч конкурс відбувся 18 березня у малому залі Будинку рад серед учнів 6, 7, 8 класів. В конкурсі взяли участь 28 переможців І етапу, активні читачі шкільних та сільських бібліотек.

Конкурсанти змагалися у номінаціях:

  1. Візитка учасника «Чому саме я найкращий читач».
  2. Представлення своєї «золотої» полиці (5 улюблених книг).
  3. Вікторина «Стежками фантастичних пригод».
  4. Продовжити речення «Книгу читати…».

Підвівши підсумки, журі визначило що переможцем серед шестикласників став учень нашої школи Деркач Вадим.

Семінар вчителів суспільнознавчаих дисциплін

11 лютого 2015 року на базі Киківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів суспільнознавчих дисциплін на тему"Формування життєвих компетентностей на уроках суспільнознавчих дисциплін", в якому взяли участь 19 педагогів району.

Вчитель історії та правознавства Свідрук Валентина Павлівна  продемонструвала впровадження інноваційних методів в навчально-виховний процес  на уроці історії  в 11 класі на тему:"Здобуття Україною незалежності", на якому  особлива увага відводилася  історичним подіям  минулих часів, які тісно перепліталися з сьогоденням. Педагог використала різні форми роботи: інформаційні повідомлення учнів  і тези в мультимедійному варіанті, дискусію, індивідуальну  роботу учнів  з підручником за технологією критичного мислення.

А також щедро поділилася своїм досвідом роботи щодо формування життєвих компетентностей на уроках історії та права. Свої напрацювання презентувала мультимедійними засобами.

Учасників семінару привітно зустрів директор школи Процюк Микола Дмитрович та ознайомив із життям школи.

Всім присутнім були представлені презентаційні виступи заступників директора з  навчально-виховної  роботи Железняк Л.І. та виховної роботи  Деркач І.В. про діяльність навчального закладу в цілому.

Сучасний  етап розвитку національної системи освіти  та виховання  характеризується поширенням інноваційних процесів.

Ідеально відповідає цій потребі проектна діяльність, яка сприяє  реалізації життєвих компетентностей, що  було продемонстровано  в презентації учнівського проекту "Ціннісне ставлення  до України, народу, суспільства". (Підготували: педагог – організатор Марчук В.С. та  вчитель історії Свідрук В.П.).

 

Презентований проект показав творчу організацію позакласної роботи  вчителя та учнів.

На завершення семінару його учасникам діти вручили символи-янголятка зі словами : "Хай Бог береже Україну, а ваші янголи-охоронці будуть завжди з вами!"

"У нашім серці - Україна"

В учбовій діяльності реалізація патріотичного виховання відбувається за допомогою становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверену, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, і забезпечувати її національну безпеку, знати свої права і обов’язки, цивілізовано відстоювати їх, сприяти єднанню українського народу, громадянському миру і злагоді в суспільстві.

З метою виховання громадянина-патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку у школі класоводом 4 класу Деркач І.В. було проведено виховний захід «У нашім серці - Україна».

Святкування Дня захисника Вітчизни

5 грудня - напередодні Дня захисника Вітчизни - у нашій школі відбулися урочистості з нагоди цього свята.

 

 

Цей день став справжнім святом для усіх хлопців школи. Адже цього дня у школі відзначали День Захисника Вітчизни. Для них дівчата влаштували свято: вітали, дарували подарунки, пригощали солодощами. А також організували та провели кокнурс "Хто зверху?".

Зустріч з учасником АТО

 

В рамках місячника військово-патріотичного виховання 14 листопада відбулася зустріч учнів нашої школи з військовослужбовцем 30 ОМБр, заступником командира батальону по роботі з особовим складом, майором Сергієм Майдюком, який нещодавно повернувся із зони АТО.

Сергій поділився спогадами про ті страшні події. Учні та вчителі з великою зацікавленістю та тугою у серці слухали розповідь.

Під час зустрічі військовослужбовець давав змістовні відповіді на питання школярів, а ті у свою чергу радилися з учасником АТО чим вони можуть допомогти.

Вони подякували усім військовим у його лиці за захист мирного життя та побажали їм міцного здоров'я, витримки та МИРНОГО НЕБА НАД ГОЛОВОЮ! 

80-річчя голодомору в Україні
23 листопада вся  країна вшановувала пам'ять трагічних  подій  80 - річчя голодомору в Україні. В  нашій  школі  також  було  проведено цілий  ряд  різноманітних  заходів  приурочених  даній  події.  зокрема  було  проведено  виховні  години,  загальношкільну  лінійку,  книжкову  виставку та виставку стінгазет  приурочених  даній трагічній  події.
     По закінченню  загальношкільної  лінійки  учням  школи  було  запропоновано  до  уваги  переглянути  відиофільм про ці страшні  та  трагічні  події  80 - річної  давнини.
Початок опалювального сезону
    З початком опалювального  сезону  вступила в дію в нашій школі нова  модульна  котельня.  До складу  котельні  входять два  котли потужністю  300 кВт  кожен, потужні  насоси,  фільтр для  очистки  води, вентилятори, насосна  станція, різноманітні  датчики для вимірювання температури води  і тиску. Дана  новобудова  стала  можливою  завдяки державній  субвенції,  яку  район  отримав  при  сприянні  та  палкій  підтримці нашого  земляка - депутата  Верховної   Ради, - Володимира  Михайловича  Литвина.
   Батьки,  вчителі  та учні  Киківської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів   щиро  вдячні нашому  шановному  земляку - Володимиру  Михайловичу  Литвину, за  надану  таку  велику  матеріальну  допомогу (кошторисна  вартість котельні  становить - 580 тис. грн.) і  висловлюють надію  на  подальшу  співпрацю.
     Перші дні показали, що  котельня  має бути  досить  рентабельною, економною   ефективною  та з досить  великим  коефіцієтом  віддачі.
 
 
 
Такою  котельня була  до побудови  нової.
 
Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2024 | Хостинг від uCoz