Вітаю Вас, Гість | RSS
Середа, 12.06.2024, 21:01

У нашім серці - Україна

В учбовій діяльності реалізація патріотичного виховання відбувається за допомогою становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверену, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, і забезпечувати її національну безпеку, знати свої права і обов’язки, цивілізовано відстоювати їх, сприяти єднанню українського народу, громадянському миру і злагоді в суспільстві.

З метою виховання громадянина-патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку у школі класоводом 4 класу Деркач І.В. було проведено виховний захід «У нашім серці - Україна».

Зустріч з учасником АТО

В рамках місячника військово-патріотичного виховання 14 листопада відбулася зустріч учнів нашої школи з військовослужбовцем 30 ОМБр, заступником командира батальону по роботі з особовим складом, майором Сергієм Майдюком, який нещодавно повернувся із зони АТО.

Сергій поділився спогадами про ті страшні події. Учні та вчителі з великою зацікавленістю та тугою у серці слухали розповідь.

Під час зустрічі військовослужбовець давав змістовні відповіді на питання школярів, а ті у свою чергу радилися з учасником АТО чим вони можуть допомогти.

Вони подякували усім військовим у його лиці за захист мирного життя та побажали їм міцного здоров'я, витримки та МИРНОГО НЕБА НАД ГОЛОВОЮ! 

Свято квітів 
 
 
 
 
 
Нема краю без звичаю 
 
 
 
 
Екскурсія до музею Лесі Українки 
 
 
 
Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2024 | Хостинг від uCoz