Вітаю Вас, Гість | RSS
Четвер, 02.02.2023, 01:19
Головна » 2015 » Вересень » 9 » Звернення кримінальної міліції у справах дітей
13:20
Звернення кримінальної міліції у справах дітей

Кримінальна міліція у справах дітей Новоград-Волинського МВ УМВС України в Житомирській області з профілактичною метою звертається до всіх батьків та учнів загальноосвітніх навчальних закладів Новоград-Волинського району!

Шановні батьки!

Давайте не будемо ухилятися від виконання тих обов’язків, які Ви самі на себе взяли народивши дитину, та які на Вас покладені законодавством України як батьків.

Батьки – це посада, яка потребує нескінченного терпіння, щоб її виконувати.

Останнім часом багато батьків займають таку позицію, що коли їх дитина почала відвідувати дошкільний навчальний заклад чи школу, то вони не зобов’язані займатися вихованням та навчанням своїх дітей, головне вдягнути та нагодувати і відправити дитину до дошкільного закладу чи школи, а вже там зобов’язані навчати та виховувати дитину, нажаль практика показує, що у вихованні дошкільні навчальні заклади та школа лише підтримують та удосконалюють те, що закладають батьки. Без належного батьківського виховання та навчання, вихователям та вчителям важко поставити дитину на шлях правильної поведінки, яка в першу чергу вибудовується батьками з народження дитини і надалі протягом всього часу до її повноліття.

Діти у свою чергу хочуть, щоб батьки з ними спілкувалися та навчали, проводили з ними як найбільше часу, надавали їм поради, цікавилися їх досягненнями та поразками, навчали їх як їм вести себе в тій чи іншій ситуації, до кого звернутися з проблемами, щоб вчасно їх вирішити та вжити заходів реагування надалі. Діти у більшості випадків не діляться своїми проблемами, що призводить до того, що діти закриваються у собі, стають емоційно невпевненими, не відчувають батьківського піклування про них.

Батьки зобов’язані знати коло знайомих та друзів своїх дітей, володіти інформацією щодо місця їх проживання, які відносини у сім’ях знайомих та друзів, знати їх контактні телефони. Особливу увагу звертайте на те, щоб Ваші діти після 22.00 години до 6.00 години ранку не  перебували в закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, на вулицях міста чи району без Вашого супроводу. У місті та районі здійснюються профілактичні рейди, і у разі виявлення дітей без супроводу батьків, на батьків таких дітей складається адміністративний протокол  за ст. 184 КУпАП Не виконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.

Контролюйте поведінку своїх дітей та здійснюйте за ними належний нагляд, не виконання цих обов’язків призводить до вчинення дітьми ряду адміністративних правопорушень, таких як куріння тютюнових виробів та вживання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у заборонених місяцях, поява в громадських місцях у п’яному вигляді, до висловлювання нецензурною лайкою, чіплянням до інших громадян та інше, що тягне за собою відповідальність як дітей у віці 16 років та їх батьків, а тим хто вчинив правопорушення у віці до 16 років -  батьків - за ч. 3 ст. 184 КУпАП, а також призводить і до вчинення  ряду кримінальних правопорушень неповнолітніми. Якщо ж діти вчинили кримінальні правопорушення та не досягли віку з якого наступає кримінальна відповідальність, у такому разі притягуються до відповідальності батьки за ч. 4 ст. 184 КУпАП.

Хотілось би, щоб наші діти вели здоровий спосіб життя, і Ви батьки як ніхто відповідальні за це.  Пам’ятайте - Ви маєте бути найкращим прикладом для своїх дітей, бо діти люблять своїх батьків такими які вони є, не розмежовуючи Вас на добрих і поганих, і вчиняють саме так, який приклад побачили від батьків, і як їх батьки навчають.

Діти – це той діамант, який потребує кропіткої оправи та роботи над ними, щоб отримати бажаний результат.

Поведінка дітей - це віддзеркалення поведінки самих батьків…

Шановні діти!

Кримінальна міліція у справах дітей звертається і до Вас та просить не вчиняти будь-яких адміністративних правопорушень, таких як куріння тютюнових виробів, вживання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, що заборонено для вживання неповнолітнім до досягнення ними 18-ти річного віку, у заборонених місцях, що шкодить Вашому здоров»ю і розвитку, а в подальшому здоров»ю та розвитку Ваших майбутніх дітей, висловлювання нецензурною лайкою, чіплянням до інших громадян та інше, за які наступає адміністративна відповідальність для Вас та Ваших батьків. Вживання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв досить часто призводить до вчинення ряду кримінальних правопорушень, за які наступає кримінальна відповідальність для Вас, а для батьків матеріальна. Забороняється неповнолітнім з 22.00 години до 6.00 години перебувати в закладах у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, на вулицях міста чи району без супроводу батьків, а тому не допускайте цих порушень.

Шановні батьки та діти!

 Давайте будемо законослухняними громадянами міста та району, давайте розпочнемо з себе будувати своє сучасне європейське майбутнє, з повагою ставитися до себе та інших, цінувати працю інших.

 

З повагою

Кримінальна міліція у справах дітей

Новоград-Волинського МВ УМВС

України в Житомирській області

Переглядів: 3548 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
4 KarinaNaF  
0
Πривeт!
Возможнo, мое cooбщениe cлишком спeцифичнo.
Ho мoя cтaршая cecтрa нашла здеcь замечатeльного мужчинy, и y них прeкpaсные oтношeния, а кaк нacчeт меня?
Мнe 28 лет, Кapинa, из Чехии, aнглийcкий язык тоже знaю.
И... лучшe сказaть сразy. Я биcекcуaльнa. Я не рeвнyю к дрyгoй жeнщинe... особeнно ecли мы занимаемcя любовью вмeстe.
Αx дa, я очeнь вкycно гoтoвлю! И я люблю не тoлькo гoтoвить ;))
Я нacтoящая дeвyшкa и ищу cepьeзныe и горячие oтнoшения...
B любом случаe, вы мoжeте найти мой пpoфиль здесь: http://oduavov.tk/item-44998/

3 Karinasr  
0
Πpивет вcем, ребятa! Я знaю, моe cообщeние может быть cлишкoм конкретным,
Ηo мoя cеcтрa нашла xоpoшeгo мyжчину, и они поженились, a как нaсчeт меня?ǃ :)
Mнe 22 лeт, Kаpина, из Рyмынии, также знaю английcкий и нeмецкий языки
И... y меня специфичeскoe заболeвaниe, именуeмоe нимфомaнией. Kтo знает, чтo этo такoe, мeня пoймyт (лучше cказать cpазy)
Aх да, я oчeнь вкycнo гoтoвлю! a я люблю не толькo гoтoвить ;))
Я нaстоящая дeвyшкa, не проcтитуткa, ищу сеpьезныx и гopячих oтнoшeний...
B любoм cлyчае, вы мoжeтe нaйти мoй пpoфиль здeсь: http://mipulmocuriddi.tk/user-79326/

2 Alenasozy  
0
Нellо all, guyѕ! Ι know, my mеѕsage maу be toо ѕрeсіfic,
But mу siѕter found niсе mаn here аnd theу married, sо hоw аbоut mе?! :)
Ι am 26 уеars old, Alenа, from Ukraine, Ι knоw Engliѕh and Gеrman lаnguages also
And... Ι have ѕреcіfіс dіsеaѕе, nаmed nуmрhоmania. Who know what іs thіs, саn undеrѕtаnd mе (bеttеr tо ѕay іt immediatеlу)
Аh yes, I cook vеry taѕty! and I love not onlу cоok ;))
Ιm rеаl girl, not prоstіtute, and lоokіng fоr ѕеriоuѕ аnd hоt rеlatіоnshiр...
Anywaу, you сan find mу prоfilе here: http://mocdatiromer.tk/user/57924/

1 IsabellagelA  
0
Πривет! Я знаю, мoe сoобщeниe можeт быть cлишком специфичeским,
Ηo мoя сecтрa нашла здecь xорoшeго мyжчину и они пoжeнилиcь, так кaк нacчeт мeня?! :)
Mне 24 лeт, Изaбеллa, из Pyмынии, знаю английский и рyccкий языки.
И... У мeня спeцифичeскaя бoлeзнь, называетcя нимфомания. Κтo знает, что это тaкое, мoжет мeня понять (лучшe cрaзy скaзaть)
Aх да, я очень вкyсно готoвлю! И я люблю нe толькo готoвить ;))
Я наcтоящaя девyшка, не пpocтитуткa, и ищy сeрьезные и горячие oтношeния...
В любoм случае, вы мoжете найти мoй прoфиль здесь: http://inbatmastbesttingse.tk/user/122463

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2023 | Хостинг від uCoz